Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fabregas

Mesaje : 25
Data de înscriere : 23/07/2008

Regulament campionat Empty
MesajSubiect: Regulament campionat   Regulament campionat EmptyDum Aug 10, 2008 11:53 am

Half Lengh:6 min
Difficulty Level:World Class
Keeper Difficulty Level:World Class
Game Speed:Fast-Normal(dupa placul jucatorului)........Daca nu aveti aceste setari facute veti pierde cu 3-0 la masa verde

1.Daca Intri nu mai iesi numa dupa ce termini meciurile,daca crezi k nu le termini mai bine nu intri
2.Daca un meci se intrerupe in min x se re ia din minutu x si se mai joaca doar cate minute au mai ramas.Meciul in grupe se termina in min 90.FARA PRELUNGIRI
3.Este permis orce q+w(Steaua-As Roma primul gol marcat de Dayro Moreno venit dupa o pasa de la Zapata peste apararea Romei) goil din corner(Steaua-Farul Constanta Semedo a marcat din corner)..deci sunt reguri ale fotbalului este permis orce..
4.Nu va zigniti adversarul.Vb politicos. Daca aud k va jigniti veti fi penalizati